Jak být další rok (ještě víc) v pohodě 🙂

Víte, že většina spokojených lidí si nastavuje cíle, které se odvíjí od toho, co si skutečně uvnitř přejí nebo o čem sní?

Jdete v životě opravdu za tím, co si přejete? A co si vlastně přejete? 🙂

Tyto otázky, byť znějí sebebanálněji, mohou být základem pro to, jestli se budete cítit v dalším roce spokojení, naplnění – zkrátka v pohodě. A to jak v práci, tak i doma, s přáteli, kolegy. A hlavně sami v sobě a se sebou.

Přijďte si přijít na to, co je pro vás tou vaší „spokojeností“. Pojďte si udělat sami svou vlastní revizi toho, co je pro vás v životě opravdu důležité, co v něm už nadále nechcete a kam chcete směřovat dál.

Jak to bude probíhat:

  • Nejprve si uděláme malou individuální hlubinně koučinkovou inventuru toho, co se vám povedlo, líbilo a s čím jste byli spokojení v  roce 2017.
  • Možná budete překvapeni – vědomá bilance a ohlédnutí nám mnohdy obrátí pozornost na to, že se stalo vlastně mnohem víc fajn věcí, než si někdy pamatujeme. A také na to, že spoustu věcí dobře umíme a dokážeme.
  • Intenzivně si tak můžete prožít a racionálně shrnout to, co a proč ne/bylo fajn.
  • Pak se budeme zkoušet přiblížit a udělat pořádek v tom, co opravdu ne/chcete i nadále, na čem chcete pracovat.
  • Nakonec si vytýčíte ono důležité „jak“ – kroky, a uděláte malý Osobní plán jak na to 🙂

Jak budeme pracovat:

Povídat si, zkoumat a hledat vaše odpovědi budeme jak na otázky pracovní, tak i osobní – prostě na vše, co si sami definujete, že je pro vás důležité, naplňuje vás, dělá vás spokojenými a šťastnými.

Každý si budete pracovat sám/a na svých tématech, která ale díky sdílení získávají další rozměr – o zkušenosti těch kolem, které nás mnohdy inspirují, o podporu, a také mnohdy cenné inspirace. Uvidíte 🙂

Používat budeme hravé, sebezkušenostní techniky hlubinné psychologie (vycházející z C.G. Junga) a koučinku.

Tedy žádné nudné povídání, ale zajímavé sdílení a hravé, ale o to intenzivní prožitkové aktivity.

Co si odnesete:

Mimo plánu a konkrétních kroků na další rok v podobě Osobního plánu 🙂 mnoho ještě cennějších myšlenek o sobě samých a inspiraci na své další životní cestě.

Dotaz na kurz